عجایب دنیای هواپیما

طولانی‌ترین پرواز دنیا با سنگاپور ایرلاینز!

طولانی‌ترین پرواز دنیا با سنگاپور ایرلاینز!

طولانی ترین پروازی که تاکنون تجربه کرده اید چه مدت زمان بوده است!؟ با توجه به اینکه مالزی همواره یک مقصد گردشگری جذاب برای ایرانی‌ها بوده است، شاید تجربه یک پرواز 13 ساعته از تهران به کوالالامپور را از گذشته داشته باشید اما فکر می‌کنید پروازی از این هم طولانی‌تر داشته باشیم!؟ بله… قطعاً داریم!

شاید تجربه و یا حتی شنیدنش برای خیلی‌ها سخت باشد اما قرار است از چند ماه دیگر طولانی ترین خط پروازی جهان به مدت 19 ساعت افتتاح شود تا یکی دیگر از عجایب دنیای هواپیما در صنعت هوانوردی جهان رقم بخورد.

طولانی‌ترین پرواز دنیا با سنگاپور ایرلاینز!
شرکت هواپیمایی معروف سنگاپور اعلام کرده که از ماه اکتبر قرار است پرواز بدون توقف خود از مبدا سنگاپور به مقصد آمریکا را که چیزی در حدود 19 ساعت به طول می‌انجامد، راه‌اندازی کند!

بر اساس اخبار منتشر شده از رسانه‌های خارجی، فروش بلیط طولانی‌ترین پرواز تجاری دنیا از 10 خرداد 1397 آغاز خواهد شد؛ این پرواز که میان دو فرودگاه چانگی سنگاپور و لیبرتی نیوآرک نیوجرسی انجام خواهد شد، مسافتی 16 هزار و 700 کیلومتری را برای رسیدن به مقصد پیمایش خواهد نمود. مدت دقیق این پرواز از سوی سنگاپور ایرلاینز 18 ساعت و 45 دقیقه اعلام شده است.

طولانی‌ترین پرواز دنیا با سنگاپور ایرلاینز!
بد نیست بدانید که پیش از این رکورد طولانی‌ترین پرواز دنیا با مدت زمان 17 ساعت و 40 دقیقه در اختیار قطر ایرویز بود؛ پروازی که از مبدا دوحه قطر به مقصد اوکلند نیوزیلند انجام می‌شد.

گفتنی است طولانی‌ترین پرواز دنیا با سنگاپور ایرلاینز قرار است توسط هواپیمای ایرباس A350 که به گفته شرکت هواپیماساز ایرباس برای مسافت‌های طولانی 20 ساعته طراحی گردیده، به انجام خواهد رسید؛ این هواپیما که شرکت هواپیمایی سنگاپور تاکنون هفت فروند از آن را سفارش داده، ظرفیت حمل 161 مسافر را دارا می‌باشد.

طولانی‌ترین پرواز دنیا با سنگاپور ایرلاینز!
در پایان باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که سنگاپور ایرلاینز اعلام کرده دیگر پروژه پروازی بدون توقف این شرکت از مبدا سنگاپور به مقصد لس آنجلس آمریکا در آینده‌ای نه چندان دور کلید خواهد خورد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

2 دیدگاه

    1. می‌تونین 9 ساعتش رو بخوابین، 3 ساعتش رو فیلم ببینین، 2 ساعتش رو موزیک گوش بدین و 5 ساعت بقیه رو به تماشای آسمان زیبای خداوند و هم صحبتی با مسافر کناری‌تون سپری کنید! بجاش یه پرواز رکورد دار رو تجربه کردید 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *