فرودگاه‌ها

فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ

فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ

در مقاله امروز AirPlanes News قصد داریم شما را با یکی از خاص ترین، زیباترین و متفاوت ترین فرودگاه های اروپا واقع در کشور سردسیر نروژ آشنا کنیم؛ فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ است که با کد یاتا BGO و کد ایکائو ENBR در منطقه هوردالند کشور نروژ قرار گرفته است.

فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ

بد نیست بدانید که این فرودگاه توسط مجموعه آوینور متعلق به دولت نروژ اداره می شود. تا سال ۱۹۹۹ ایستگاه هوایی فلیزلند برای نیروی هوایی فلیزلند در فرودگاه برگن نروژ مستقر بود. خطوط هوایی اسکاندیناوی موسوم به SAS و شرکت های هواپیمایی نروژ و ویدرو از جمله خطو هوایی هستند که پروازهای خود را از این فرودگاه بین المللی انجام می دهند. همچنین لازم بذکر است که ترمینال های جدید این فرودگاه در سال های ۱۹۸۸ و ۲۰۱۷ راه اندازی شده در کنار آن خطوط ریلی برگن نیز تا فرودگاه گسترش یافته و در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد.

فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ
فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ

خدمات و امکانات فرودگاه برگن نروژ

  • اینترنت وای فای رایگان
  • صرافی و خدمات پولی و بانکی
  • فروشگاه ها و مراکز خرید
  • کافه ها و رستوران ها
  • مرکز خدمات کودکان

فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ

روش های حمل و نقل

اتوبوس

به صرفه ترین روش، اتوبوس! فرودگاه برگن نروژ چندین گزینه برای اتصال به سیستم اتوبوسرانی این شهر را فراهم می کند. البته لازم بذکر اینکه تمامی ایستگاه های اتوبوس در خارج از ترمینال فرودگاه بین المللی برگن واقع شده است. مهم این است که اگر شما قصد داشته باشید تا به مرکز شهر برگن رفته و یا اسکله فلیزلند را انتخاب کرده باشید برای همگی آن ها خدمات حمل و نقل با اتوبوس وجود خواهد داشت. فراموش نکنید که برای رزرو و اطلاع از برنامه زمان بندی و مسیر حرکت خدمات اتوبوسرانی می توانید به وبسایت فرودگاه برگن نروژ مراجعه نمایید.

فلیزلند، فرودگاه بین المللی برگن نروژ

خطوط ریلی

انتخاب شما، خطوط ریلی!؟ شما می توانید از خدمات ریلی بین Byparken و فرودگاه بین المللی برگن نروژ استفاده نمایید. بلیط این خطوط ریلی را می توانید با استفاده از برنامه Avinor Flights app در ایستگاه قطار و یا از طریق دستگاه هایی که خدمات بلیط را در بخش دریافت بار فرودگاه بین المللی برگن ارائه می نمایند دریافت نمایید.

تاکسی

کمی راحت تر، تاکسی… شما می توانید خدمات تاکسی را در ایستگاه تاکسی که در مقابل درب ورودی اصلی فرودگاه بین المللی برگن قرار گرفته است دریافت نمایید. تمامی تاکسی ها همچون تاکسی های فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد کشورمان، مجهز به خدمات تاکسی متر بوده و بر اساس مسیر شما هزینه تان محاسبه می گردد. باید به این نکته نیز اشاره داشته باشیم که فاصله فرودگاه تا مرکز شهر برگن در حدود ۲۰ دقیقه می باشد.

اجاره اتومبیل

شخصاً رانندگی می کنید؟ در فرودگاه برگن نروژ چند آژانس اجاره اتومبیل نیز وجود دارند. از جمله آن ها می توان به آویس، باجت، هرتز و یا سیکست اشاره کرد.

 

منبع: الی گشت

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1٫00 out of 5)
Loading...

1 Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *