ایرلاین‌ها

هر آنچه باید در مورد «هواپیمایی کاسپین» بدانید!

شرکت های هواپیمایی کاسپین

کاسپین نام یکی از شرکت های هواپیمایی ایرانی است که از نام قبیله ای سفید پوست گرفته شده است که هم زمان با دوره مادها در کنار دریای خزر زندگی می کردند. این شرکت در سال 1372 به عنوان اولین شرکت خصوصی تاسیس گشت. 4 فروند هواپیمای یاک 42 در شروع فعالیت در این شرکت مورد استفاده قرار می گرفتند. در ادامه در این مقاله با معرفی شرکت هواپیمایی کاسپین با ما همراه باشید.

شرکت های هواپیمایی کاسپین

بعد از آن و در طول 24 سال تجربه هواپیماهای دیگری در این ناوگان به کار گرفته شدند: 5 فروند هواپیمای ملکی توپولوف 154 در سال 1379، 5 فروند هواپیمای بوئینگ MD در سال 1388و بوئینگ400- 737 در بهمن ماه سال 1392. در حال حاضر 10 فروند از این تعداد هواپیما برای انجام بیش از 50 پرواز داخلی و خارجی فعال هستند.

مشتری مداری، کارمندانی ماهر، خلاق و خوش برخورد، مهندسی و تعمیرات با کیفیت بالا، دنبال نمودن استانداردهای بین المللی، انجام به موقع پروازها و خود کفایی در همه زمینه های عملیاتی، مهندسی و بازرگانی از مهمترین اهداف پیش بینی شده در سند چشم انداز این شرکت هستند.

Jet Photos - توپولوف Tu-154M - عکس از صدرا مصلی
Jet Photos – توپولوف Tu-154M – عکس از صدرا مصلی

طراحی و به کار گیری مجموعه سامانه های یکپارچه سیمرغ در سال 1393 از بزرگترین دستاورد شرکت کاسپین است. سامانه ای برای رزرواسیون و فروش، پذیرش مسافر، مدیریت ناوگان و نگهداری و تعمیرات و … که اولین و تنها مجموعه سامانه یکپارچه در صنعت حمل و نقل هوایی کشورمان محسوب می گردد. انجام همه امور مربوط به نگهداری و تعمیرات هواپیما تا سطح چک C در آشیانه و به دست مهندسان مجرب و آموزش دیده خود شرکت موفقیت چشمگیر دیگری است که در تاریخچه آن خودنمایی می نماید.

با هم ویدیو سفر یکی از مسافران با این ایرلاین را می بینیم:

 

شرکت کاسپین در بین ایرلاین ها پرواز های داخلی و خارجی متعددی را از تهران و برخی شهرستان ها با کلاس های مختلف پروازی K, M, H و کلاس تجاری انجام می دهد. پروازهایی از تهران به سمت اهواز، مشهد، کیش، قشم، دزفول، چابهار، تبریز، عسلویه، کرمانشاه و از مشهد به مقصد تهران، شیراز و اهواز برخی از پرواز های داخلی این شرکت را شامل می شوند.

Jet Photos - بوئینگ 737 - عکس از صدرا مصلی
Jet Photos – بوئینگ 737 – عکس از صدرا مصلی

پرواز از تهران به مقصد های دبی، اربیل، نجف، اسپارتا، ازمیر، سلیمانیه، بغداد و استانبول، پرواز از مشهد به بغداد و نجف، پروازهایی از شیراز به سمت استانبول، از کرمان به سمت نجف و از چابهار به مقصد های دبی و مسقط از پرواز های خارجی انجام گرفته در شرکت کاسپین هستند. 20 کیلوگرم و 30 کیلو گرم میزان بار مجازی هستند که هر مسافر به ترتیب در سفر داخلی و خارجی می تواند به همراه داشته باشد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

3 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *