ایرلاین‌ها

معرفی هواپیمایی نسیم + عکس

در این مقاله قصد داریم تا در مورد هواپیمایی نسیم و هر آنچه باید در مورد آن بدانید بنویسیم. با معرفی هواپیمایی نسیم همراه باشید:

تاریخچه هواپیمایی نسیم

شرکت هواپیمایی نسیم یک شرکتی است که فعالیت خود را در قالب آژانس مسافرتی آغاز کرد و در زمینه پرواز های چارتری عتبات و سوریه فعالیت داشت بعد از مدت ها فعالیت کار خود را گسترش داد و به تازگی ایرلاینی در اصفهان تاسیس کرده است و اولین در ایرلاین های اصفهان می باشد.

هواپیمایی نسیم

در حال حاظر چارتر این شرکت با نام تجاری ” نسیم بهشت امین” انجام می شود. این شرکت قرار است 8 فروند هواپیما را تامین کند و بعد از برگزاری آموزش های کلاس های دوره مهمانداری و فنی، پرواز های خود را از فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان آغاز کند. استاندار اصفهان در اردیبهشت سال نود و پنج که در افتتاحیه ی هشتمین نمایشگاه صنعت گردشگری، هُتلداری و صنایع وابسته در اصفهان شرکت کرده بود، اعلام کرد که دو خط هوایی به نام های نسیم بهشت ‘ و ‘ جی ‘ در اصفهان به زودی راه اندازی می شود.

اصفهانی بلند پرواز!

رسول زرگر پور در مصاحبه ای با خبرگزاری ‌ها عنوان کرد: احداث ایرلاین اختصاصی که پایه ی آن در اصفهان ساکن باشد به توسعه ی صنعت گردشگری اصفهان کمک شایانی می کند. از این رو در کاهش تاخیر ها و لغو پرواز ها بسیار تاثیر گذار خواهد بود به همین جهت کمبود پرواز هایی که از اصفهان به سایر نقاط کشور انجام می شود را بر طرف می کند. یک فروند بوئینگ ۴۰۰−۷۳۷ با شماره سریال ۲۵۱۶۹ که قبل از آن متعلق به کمپانی هواپیمایی سری ویجایا قرار داشت جمعه شب به تاریخ اول مرداد ماه نود و پنج در فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان به زمین نشست.

ایرلاین نسیماولین پرواز این هواپیما در سال 1992 انجام شده است. تصمیم شرکت هواپیمایی نسیم این است که هفت فروند هواپیمای دیگر از این نوع را وارد فرودگاه بین‌المللی شهید بهشتی اصفهان کند و به ناوگان خود اضافه کند. هواپیما هایی که نسیم خریداری کرده است در قالب “خرید” می باشد و اصلاً اجاره به شرط تملیک نیست و در شرایط پس از تحریم است که موضوع اجاره به شرط تملیک هواپیما بیش‌تر نمایان می شود و سال تولید این هواپیما ها 1995 تا 2005 می باشد. سن هواپیما ها اغلب 15 سال به بالا می باشد.

برنامه ریزی هایی که این شرکت انجام داده است می خواهد هر دو ساعت پرواز در مسیر مشهد را انجام دهد. اینگونه اگر کسی هم پرواز خود را از دست داد، با پرواز بعدی بدون پرداخت هزینه ی اضافی منتقل شود.

ناوگان هواپیمایی ایرلاین نسیم

  • 8 فروند هواپیمای بوئینگ ۴۰۰−۷۳۷ با شماره سریال ۲۵۱۶۹
  • ویژگی ها: عمر نسبتاً بالا از شرایط نگهداری و برخورداری از سیکل ساعات پروازی مناسب
  • سال ساخت این هواپیما ها 1995 تا 2005 می باشد.

سیاست هواپیمایی نسیم

  1. شناخت نیاز های مشتریان
  2. ارائه راه حل مناسب برای رفع نیاز ها
  3. کسب رضایت مشتری و حفظ آن
  4. سرعت بخشیدن به توزیع خدمات به مسافرین
  5. افزایش اعتماد و ارتباط

زمینه های برگزاری این شرکت

این شرکت توانسته یکی از برجسته ترین دفاتر حال حاضر کشور به دلیل برگزاری مستقیم تور های سیاحتی، فرهنگی، گردشگری و نمایشگاهی باشد که روش های نوین مدیریتی در جهت تحقق آرمان های خود بکار گیرد و به هدف برنامه ی اجرایی دست پیدا کند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

1 Comment

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *