ایرلاین‌ها

هواپیمایی زاگرس، هر آنچه در موردش باید بدانید!

هواپیمایی زاگرس

در بین ایرلاین ها یکی از شرکت های هواپیمایی خصوصی ایران شرکت هواپیمایی زاگرس است که فعالیت خود را در سال 1384 در منطقه اروند آغاز نمود. این شرکت برای شروع کار از 2 فروند هواپیمای توپولوف روسی استفاده کرد. نخستین پرواز داخلی انجام گرفته از تهران به سمت اهواز و بالعکس در سال 1386 و پرواز خارجی از تهران به مقصد دمشق در سال 1387 بود. در ادامه در مقاله معرفی شرکت هواپیمایی زاگرس با ما همراه باشید.

هواپیمایی زاگرس

خریداری کردن 2 فروند هواپیمای بوئینگ MD در سال 1386 منجر به افزایش سهم شرکت در صنعت حمل و نقل هوایی کشور شد. پس از آن ساخت کیترینگ پیشرفته منطبق بر استاندارهای روز، کسب گواهینامه های Part 145 و Part M در مهندسی تعمیرات، بهره گیری از کارمندانی متخصص و آموزش دیده و ایمنی زیاد پرواز ها منجر به برداشته شدن گامی بزرگ و مطرح شدن در این عرصه شدند.

هواپیماهای شرکت هواپیمایی زاگرس

10 فروند هواپیمای ایرباس 320 و 1 فروند هواپیمای ایرباس 319 با ظرفیت 180 مسافر و 8 فروند هواپیمای بوئینگ ام دی 83 و 82  با قابلیت پذیرش 172 مسافر 19 فروند هواپیمای فعال شرکت زاگرس را برای انجام پرواز های داخلی و خارجی تشکیل می دهند. افزایش 30 درصدی مسیر پروازی و 70 درصدی تعداد مسافر مهمترین موفقیت به دست آمده در سال اخیر است که منجر به جا به جایی بیش از 300 هزار مسافر شده. در جدید ترین اقدام مدیریت در زمینه ناوگان هوایی این شرکت، قراردادی برای خرید 28 فروند هواپیمای ایرباس 330، 320 و 321 به صورت اجاره به شرط تملیک در پاریس با این شرکت بسته شد.

هواپیمایی زاگرس

پروازهای شرکت هواپیمایی زاگرس

پرواز از تهران به مشهد، اهواز، بندرعباس، کیش، اصفهان، آبادان، ماهشهر، بوشهر، چابهار،پرواز از مشهد به تهران، تبریز، کرمانشاه، اهواز، شیراز، اصفهان، قشم، کیش و پرواز از کیش به اصفهان، کرمان، اهواز از پرواز های داخلی شرکت زاگرس هستند. شهرکرد، اراک و رشت از دیگر مقصد ها هستند. همه پرواز های داخلی با مبدا تهران در ترمینال شماره 1 فرودگاه بین المللی مهر آباد صورت می گیرند. میزان بار مجاز برای هر مسافر 20 کیلو گرم است.

در ادامه قصد داریم ویدیو یکی از مسافران این ایرلاین را برای شما به نمایش بگذاریم:

 

پرواز از تهران به استانبول، دمشق، اسپارتا، نجف و ازمیر، از اصفهان به نجف و از مشهد به نجف و کویت از پرواز های خارجی هستند که در این شرکت صورت می گیرند.بغداد، بحرین و دبی در امارات متحده عربی از دیگر مقصد های خارجی شرکت زاگرس هستند. میزان بار مجاز برای هر مسافر 25 کیلو گرم است.

هواپیمایی زاگرس

برخی از سفر های چارتری ارائه شده به صورت زیر می باشند:

چارتر آبادان، چارتر اصفهان، چارتر مشهد، چارتر کرمان، چارتر اهواز، چارتر تبریز، چارتر کیش، چارتر بندر عباس، چارتر بوشهر، چارتر شیراز، چارتر ماهشهر.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *