عجایب دنیای هواپیما

با هواپیمایی پابیدا ایستاده پرواز کنید!

با هواپیمایی پابیدا ایستاده پرواز کنید!

شمار زیادی از ما برای حمل و نقل در شهر از اتوبوس استفاده کنیم که آن هم دلایلی چون سریع حرکت کردن در خطوط ویژه و ارزان‌تر بودن نسبت به دیگر وسایل حمل و نقل عمومی دارد؛ اما اتوبوس شاید از نگاه شمار زیادی از مسافران آنها یک عیب بزرگ هم داشته باشد و آن هم ایستادن در حین مسیر است. حال تصور کنید که قرار باشد در سفرهای هوایی با هواپیما هم بایستید! عجیب بنظر می‌رسد نه!؟ اما بزودی چنین امکانی نیز فراهم خواهد شد…

با هواپیمایی پابیدا ایستاده پرواز کنید!
پابیدا احتمالاً اولین شرکت هواپیمایی در جهان است که قصد دارد برخی از مسافران خود را بصورت ایستاده جابجا کند تا به این ترتیب توانسته باشد تعداد مسافران خود در پروازهایش را افزایش داده و به سود بیشتری برسد.

این ایرلاین روسی که از جمله زیرمجموعه های شرکت هواپیمایی نام آشنای آئروفلوت بشمار می‌رود، در صدد است تا با استفاده از یک خلاقیت جدید، یکی دیگر از عجایب دنیای هواپیما را رقم بزند!

هواپیمایی پابیدا
هواپیمایی Pobeda(پابیدا)

براساس طرح ارائه شده از سوی ایرلاین پابیدا، قرار است در هواپیماهای این شرکت، بخشی مجزا و متفاوت طراحی گردد که در آن بجای استفاده از صندلی های معمولی، صندلی های ایستادنی بکارگیری خواهند شد. البته باید به این موضوع نیز اشاره کنیم که بهره‌گیری از این صندلی های ایستادنی، نخست باید از نظر ایمنی پرواز مورد تایید قرار گیرد.

با هواپیمایی پابیدا ایستاده پرواز کنید!
حدود چند هفته پیش در نمایشگاه طراحی داخلی هواپیما که در هامبورگ آلمان برگزار شده بود از نوعی طراحی جدید صندلی های ایستادنی هواپیما رونمایی شد که تعجب همگان را برانگیخت. گفته شده با استفاده از این صندلی‌ها، تا 20 درصد امکان افزایش مسافران هواپیما وجود خواهد داشت. شاید بتوانید از این پس با هواپیمایی پابیدا ایستاده پرواز کنید!

هواپیمایی پابیدا
البته گفتنی است این شرکت هواپیمایی روسی در واکنش به اخبار منتشر شده از سوی رسانه‌ها تنها اعلام کرده که در حال بررسی پیشنهادات گوناگون در جهت افزایش تعداد بلیط های ارزان قیمت خود می‌باشد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *