ایرلاین‌ها

آمریکن ایرلاینز(American Airlines): هرآنچه باید در موردش بدانید

آمریکن ایرلاینز

حتما تاکنون نام امریکن ایرلاینز را به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی جهان شنیده‌اید؛ این شرکت هواپیمایی در ناوگان خود 939 فروند هواپیما دارد و چه از نظر میزان درآمد و چه از نظر میزان جابه‌جایی مسافر رتبه اول را در جهان دارد. همین مقدمه کوتاه کافی است تا بتوانید جایگاه امریکن ایرلاینز را در میان شرکت‌های هواپیمایی جهان درک کنید. در مقاله امروز Airplanes News با معرفی آمریکن ایرلاینز در خدمت شما خواهیم بود.

آمریکن ایرلاینز

آمریکن ایرلاینز در سال 1930 افتتاح شد و کار خود را آغاز کرد، در واقع باید آن را یکی از قدیمی‌ترین شرکت‌های هواپیمایی دانست. این ایرلاین تا سال 2012 زیرمجموعه شرکت ای‌ام‌آر کورپوریشن محسوب می‌شود اما پس از ورشکستگی این مجموعه امریکن ایرلاینز از آن جدا شد و فعالیت خود را به‌عنوان زیرمجموعه US Airways ادامه داد.

امریکن ایرلایز به‌طور روزانه به 273 مقصد در جهان پرواز دارد. آمریکای شمالی، اروپا، اقیانوسیه، کارائیب و آمریکای جنوبی جزء مناطقی هستند که این شرکت هواپیمایی به‌طور مستقیم به آنها پرواز دارد. امریکن ایرلاینز دفتر اصلی خود را در شهر فورت وورث تگزاس قرار داده است و همچنین فرودگاه جان اف کندی، فرودگاه لس انجلس، فرودگاه میامی و فرودگاه اوهر شیکاگو قطب‌های این شرکت هواپیمایی عظیم می‌باشند.

خدمات آمریکن ایرلاینز

در مورد خدمات هنگام پرواز و همچنین مهمانداران این شرکت هواپیمایی حرف‌های زیادی برای گفتن وجود دارد. در واقع این مهمانداران را می‌توان یکی از پرحاشیه‌ترین گروه‌ها دانست. اگرچه بدیهی است گه چنین ایرلاین عظیمی در این خصوص نیز سعی می‌کند بهترین باشد اما گویا در مورد خدمات بخت با امریکن ایرلاینز یاز نبوده است.

آمریکن ایرلاینز

شرط اول برای مهمانداری در هواپیماهای این شرکت هواپیمایی آموزش است. مهمانداران امریکن ایرلاینز(American Airlines) از آموزش دیده‌ترین مهمانداران در میان کلیه ایرلاین های سراسر جهان می‌باشند. جالب است بدانید این مهمانداران از ملیت‌های مختلف انتخاب می‌شوند تا بتوانند با مسافران با زبان‌های مختلف ارتباط برقرار کنند. امریکن ایرلاینز در جهان به‌عنوان یکی از بهترین شرکت‌های هواپیمایی در زمینه ارائه خدمات حین پرواز شناخته نمی‌شود. از نظر منوی غذایی بسیاری از مسافران معتقدند شرکت‌های هواپیمایی زیاد دیگری وجود دارد که بسیار بهتر عمل می‌کنند.

سالانه شکایت‌های زیادی از سوی مسافران به دست این شرکت‌ هواپیمایی می‌رسد که از خدمات پروازی این ایرلاین شکایت دارند. این مسافران از عدم وجود سرگرمی‌های لازم حین پرواز شکایت دارند و معتقدند عدم وجود سرگرمی باعث می‌شود بهترین پرواز هم خسته‌کننده به نظر برسد. حتی برخی از مسافران از بدخلقی و غمگینی مهمانداران این ایرلاین شکایت می‌کنند و معتقدند:

آنها در پذیرایی بسیار ضعیف عمی می‌کنند. به هرحال به‌نظر می‌رسد ارائه خدمات یکی از نقاط ضعف بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی دنیا است!

آمریکن ایرلاینز

آمریکن ایرلانیز یکی از شرکت‌های هواپیمایی است که لوکس‌ترین پروازهای فرست کلاس دنیا را دارند. صندلی‌ها در این کلاس پروازی به گونه است که پشت صندلی و زیر پا کاملا باز می‌شوند و در یک کلام شما می‌توانید برای استراحت صندلی خود را به یک تخت‌خواب عالی تبدیل کنید. از دیگر امکانات این کلاس پروازی باید به هدفون‌های ضد صدا اشاره کرد.

به‌طور کلی باید در خصوص امریکن ایرلایز باید گفت این شرکت هواپیمایی یکی از قدیمی‌ترین، امن‌ترین و پرکارترین ایرلاین‌های جهان است روزانه که پروازهایی با قیمت‌های مختلف تقریبا به سراسر جهان انجام می‌دهد. این ایرلاین را باید یکی از مهم‌ترین شرکت‌های هواپیمایی دانست.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *