اخبار صنعت هواپیمایی

تعطیلی پنج ساعته فرودگاه امام خمینی در روز ارتحال بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی

تعطیلی پنج ساعته فرودگاه امام خمینی

در روز ارتحال بنیان گذار فقید جمهوری اسلامی ایران، حضرت امام خمینی(ره)، فرودگاه بین المللی امام خمینی به مدت پنج ساعت تعطیل خواهد بود؛ در همین راستا لازم است مسافران پیش از عزیمت به فرودگاه از ساعت جدید پرواز خود مطلع گردند.

مدیر شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) اعلام نمود همزمان با روز چهاردهم خرداد ماه و برگزاری مراسم سالگرد ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران، پرواز های فرودگاه های استان تهران به مدت پنج ساعت تعطیل می شوند و به دلیل هم زمانی این روز با ماه مبارک رمضان، مراسم بعدازظهر برگزار می شود و تمام پرواز های این فرودگاه ها به وقت ایران از ساعت ۱۶ تا ۲۱ تعطیل خواهد شد.

امام خمینی

لازم بذکر است پیش از این، اطلاعیه ای درخصوص تعطیلی پنج ساعته فرودگاه امام خمینی در روز ارتحال، صادر و به تمامی شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی اطلاع رسانی شده است و شرکت ها موظف به برنامه ریزی برای پاسخگویی به مسافران خود در چنین مواقعی هستند.

در همین خصوص اطلاع رسانی توقف پرواز ها در این روز به شرکت های هواپیمایی اعلام شده و مسافران حتما قبل از عزیمت به فرودگاه از طریق تماس با تلفن ۰۹۶۳۳۰ یا مراجعه به تارنمای شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به آدرس اینترنتی IKAC.IR از زمان پرواز خود مطلع گردند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *