ایرلاین‌ها

هواپیمایی اتحاد: هر آنچه باید در موردش بدانید

هواپیمایی اتحاد

حمل و نقل هوایی امروزه یکی از بخش‌های مهم در هر کشوری است که توسعه آن هم کمک شایانی به اقتصاد و هم کمک شایانی به تبادل فرهنگی میان کشورهای جهان می‌کند. به جرئت می‌توان گفت امروزه شرکت‌های هواپیمایی از مهم‌ترین ارکان اقتصادی در هر کشور و  ازجمله عوامل پیشرفت هر کشوری محسوب می‌شوند.

به همین دلیل است که تمام کشورهای جهان، از کشورهای پیشرفته اروپایی و آسیایی گرفته تا کشورهایی آسیایی که بیشترشان به‌عنوان کشورهای جهان سوم شناخته می‌شوند، سعی دارند با ایجاد ایرلاین‌های موفق و به روز کردن امکانات و خدمات خود در این زمینه برای راضی نگه داشتن مشتریان و افزایش و جذب هرچه بیشتر آنها کوشیده و این صنعت را رونق دهند.

هواپیمایی اتحاد
کشور امارات متحده عربی یکی از پیشگامان در این زمینه است. این کشور تاکنون سعی کرده بخشی از ثروت هنگفت خود را در چنین تجارت‌هایی سرمایه‌گذاری کنه و در این راستا بسیار موفق عملکرده است. امروز با معرفی شرکت هواپیمایی اتحاد که یکی از شاخص‌ترین سرمایه‌گذاری های امارات در حوزه هوانوردی بشمار می‌رود، در خدمت شما خواهیم بود.

شرکت هواپیمایی اتحاد یکی از ایرلاین‌های موفق این کشور است. این شرکت هواپیمایی و هر ساله سعی می‌کند برای خرید جدیدترین مدل‌های هواپیما قرارداد بسته و توسعه بیشتری نسبت به قبل پیدا کند.

هواپیمایی اتحاد
هواپیمایی اتحاد

اتحاد ایرویز یکی از شرکت‌های معتبر جهان چه از نظر درآمدزایی و چه از نظر کمیت و کیفیت امکانات محسوب می‌شود. بنابر آمارهایی که مجله‌های تخصصی در این زمینه منتشر می‌کنند اتحاد سومین شرکت هواپیمایی محبوب در جهان است که ناوگان آن درحال‌حاضر 120 فروند هواپیما و 200 هواپیمای جدید در راه دارد.

این ایرلاین که جزء شرکت‌های هواپپیمایی تازه تاسیس محسوب می‌شود، در سال 2003 در امارات متحده عربی تاسیس شده و باوجود تازه‌کاری تاکنون موفقیت‌های چشم‌گیری را به دست آورده است. برای مثال اتحاد در سال 2012 فقط بیش از 10.3 میلیون مسافر را جابه‌جا کرده است.

هواپیمایی اتحاد
ایرلاین اتحاد که روزانه به 96 مقصد در خاورمیانه، اروپا، آمریکای شمالی، آفریقا، آسیا و استرالیا به‌صورت مستقیم و برای بسیاری از مقاصد دیگر دنیا پروازهای غیر مستقیم دارد؛ فرودگاه بین المللی ابوظبی را به‌عنوان قطب اصلی خود انتخاب کرده است. همچنین 2 شرکت تابع به نام‌های اتحاد رجنال و ایر صربیا برای این شرکت هواپیمایی کار می‌کنند که دارد که 100درصد از سهام شرکت اول و 49 درصد از سهام شرکت دوم متعلق به این ایرلاین است.

در واقع شرکت هواپیمایی اتحاد را باید یکی از درآمدزاترین ایرلاین‌ها در میان کشورهای عربی به‌حساب آورد. این ایرلاین فقط در سال 2013 چیزی حدود 11 میلیارد دلار درآمد داشته است.

فرست کلاس هواپیمایی اتحاد
فرست کلاس هواپیمایی اتحاد

همانطور که بالاتر ذکر شد هواپیمایی اتحاد در طول سال‌های فعالیت خود موفقیت‌های جهانی چشم‌گیری که به‌دست آورده است. برای مثال در سال 2016 یک مجله معتبر به‌نام  Wordairneawards این ایرلاین را  ششمین خط معتبر هوایی جهان معرفی کرد. در هر حال این مساله برای همه مشخص است که کشورهای عربی و مخصوصا کشور امارات به برکت ثروت خود پیشرفت‌های زیادی در زمینه حمل‌ونقل هوایی داشته‌اند. آنها می‌توانند با بهترین و جدید ترین هواپیماها را به گنجینه خود اضافه کنند.

همچنین آنها می‌توانند با اجرای روز‌ترین و کارآمدترین خدمات داخلی برای پروازها روز به‌روز محبوبیت خود را در میان مسافران افزایش دهند. شکی نیست که شرکت هواپیمایی اتحاد در این زمینه یکی از پیشروترین‌ها چه در جهان و چه در میان کشورهای عربی می‌باشد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *