ایرلاین‌ها

هواپیمایی فلای دبی: هر آنچه باید در موردش بدانید

هواپیمایی فلای دبی

شرکت هواپیمایی فلای دبی که مرکز اصلی آن در فرودگاه بین‌المللی دبی قرار دارد را می‌توان یکی از ایرلاین‌های جدید که محبوبیت زیادی پیدا کرده است، دانست. در مقاله امروز Airplanes News با معرفی شرکت هواپیمایی فلای دبی در خدمت شما خواهیم بود.

هواپیمایی فلای دبی
فلای دبی به چند دلیل یکی از محبوب‌ترین ایرلاین‌ها در منطقه خاورمیانه به شمار می‌رود:

  • اولین و مهم‌ترین دلیل این است که فلای دبی اولین شرکت هواپیمایی کم هزینه در این شهر است.
  • دومین دلیل را می‌توان این دانست که ایرلاین فلای دبی به این علت تازه تاسیس بودن با جدیدترین متدهای دنیا خدمت‌رسانی می‌کند که این موضوع محبوبیتش را بیش از پیش می کند.
  • هزینه بلیط همواره پایین‌تر و مناسب‌تر از سایر ایرلاین‌های عربی

هواپیمایی فلای دبی که دفتر مرکزی آن نیز در شهر دبی قراردارد، در سال 2008 میلادی با هدف سفری آسوده و راحت و البته ارزان قیمت برای مسافران تاسیس شد. این ایرلاین امروزه به 95 مقصد واقع در 45 کشور جهان پرواز دارد که کشور ایران نیز یکی از این مقاصد است. جالب است بدانید این شرکت هواپیمایی تحت حمایت ایرلاین معتبر و مشهور کشور امارات متحده عربی یعنی هواپیمایی امارات می‌باشد؛ این در حالی است که فلای دبی زیر مجموعه این ایرلاین محسوب نمی‌شود.

هواپیمایی فلای دبی
همانطور که ذکر شد ایرلاین فلای دبی یک شرکت هواپیمایی تازه تاسیس و تازه نفس محسوب می‌شود. بنابراین طبیعی است که ناوگان خود را به هواپیماهای مدرن و جدید مجهز کرده باشد. در حال حاضر بلیط‌های ایرلاین فلای دبی در دو کلاس پروازی اکونومی و تجاری وجود دارد.

در پرواز اکونومی این ایرلاین شما می‌توانید بسیار راحت و مطمئن سفر کنید. صندلی‌های این کلاس پروازی با یک طراحی مدرن از هم جدا شده است. همچنین از نظر خدمات نیز خیال مسافران راحت است. می توانید یک طیف متنوع از اسنک ها و نوشیدنی ها فلای دبی را به‌عنوان غذا و نوشیدنی خود انتخاب کنید. همچنین برای برخی پروازها این امکان نیز وجود دارد که قبل از پرواز غذا و نوشیدنی خود را رزرو کنید.

هواپیمایی فلای دبی
در مورد خدماتی که برای سرگرمی مسافران تدارک دیده می‌شود نیز باید گفت، یک صفحه نمایش لمسی برای هر یک از مسافران وجود دارد که از طریق آن می‌توان به 2هزار فیلم، موسیقی، بازی و … دسترسی داشته باشید و در طول پرواز خود را سرگرم کنید. همچنین یک امکان دیگر برای سرگرمی وجود دارد که هزینه اضافی در پی دارد. همچنین در پروازهای فلای دبی اینترنت وای فای در اختیار مسافران قرار خواهد گرفت.

کلاس پرواز دیگر فلای دبی بیزینس کلاس یا کلاس تجاری است. این نوع پرواز امکات و خدمات رفاهی بیشتری در اختیار مسافران قرار می‌دهد. مسافران فضای بیشتری را برای استراحت در اختیار دارند و به ازای هر 12 مسافر یک مهمادار آماده خدمت رسانی است. منوی غذا و نوشیدنی متنوع و صفحه لمسی برای سرگرمی نمونه‌هایی از امکانات این کلاس پروازی است.

هواپیمایی فلای دبی
در پروازهای کلاس اکونومی وزن مجاز برای حمل بار 20 کیلوگرم و در پروازهای کلاس تجاری وزن مجاز برای حمل بار 40 گیلوکرم می‌باشد. همچنین مسافرانی که بلیط اقتصادی دارند می‌توان یک ساک دستی با وزن 7 کیلوگرم و مسافرانی که بلیط تجاری دارند می‌توانند می‌توانند دو ساک دستی با وزن کیلوگرم 14 به داخل هواپیما ببرند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5٫00 out of 5)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *