ایرلاین‌ها

ایرلاین کی ال ام(KLM): هرآنچه باید در موردش بدانید

ایرلاین کی ال ام(KLM)

کی ال ام بخشی از شرکت هواپیمایی ایرفرانس-کی ال ام می‌باشد که قبل از اینکه با شرکت هواپیمایی ایرفرانس ادغام شود ایرلاین ملی کشور هلند محسوب می‌شد اما در حال حاضر یک ایرلاین فرانسوی هلندی است که با قوانین کشور فرانسه اداره می‌شود. این شرکت هواپیمایی هم اکنون پس از ادغام، به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت هواپیمایی اروپا شناخته می‌شود. در مقاله امروز Airplanes News با معرفی ایرلاین کی ال ام(KLM) در خدمت شما خواهیم بود.

ایرلاین کی ال ام(KLM)

شرکت هواپیمایی کی ام ای که سال تاسیس آن به 1919 میلادی بازمی‌گردد را باید بیشتر ایرلاینی برای پروازهای ارزان قیمت بین اروپا، آسیا و آمریکا دانست. با این حال کی ام ای را باید از قدیمی ترین شرکت‌های هواپیمایی دانست. این ایرلاین اولین پرواز خود را در سال 1020 انجام داد. در این پرواز که مسیر آن از لندن به آمستردام بود؛ تنها دو خبرنگار انگلیسی به‌عنوان مسافر حضور داشتند. این پرواز توسط یک هواپیمای ایر کو دهاویلند انجام شده بود.

ایرلاین کی ال ام در طول سال های فعالیت خود موفقیت‎های بسیاری کسب کرده است. برای مثال این شرکت هواپیمایی توانسته خود را به عنوان یکی از ایمن ترین ایرلاین‎های جهان ثابت کند. همچنین این ایرلاین از نظر حجم جابه‎جایی مسافر و میزان درآمد موفق‎ترین ایرلاین های اروپایی محسوب می‎شود.

ایرلاین کی ال ام(KLM)

خدمات و کلاس‎های پروازی

بیشتر هواپیماهای کی ال ام دارای کلاس پروازی بیزینس است. در این کلاس پروازی صندلی‎ها بسیار راحت هستند؛ تا 180 درجه باز می‎شوند و در واقع می‎توانید به‎راحتی این صندلی‎ها را به یک تختخواب راحت تبدیل کنید. یک پریز برق برای شارژ کردن وسایل برقی و یک مانیتور 17 اینچی در اختیار شما خواهد بود که می‎توانید برای سرگرمی از آن استفاده کنید.

ایرلاین کی ال ام(KLM)

همچنین در این کلاس پروازی منوی بهترین غذاهای هلندی در اختیار شما خواهد بود. بعلاوه فروشگاه‎هایی داخل هواپیما وجود دارد که شما می‎توانید بدون پرداخت مالیات از آنها خرید کنید. قطعا در این کلاس پروازی شما سفر لذت بخشی را خواهید داشت.

شرکت هواپیمایی کی ال ام برای مسافرانی که مقصدشان به کشور چین، کره جنوبی، ژاپن و هند است؛ امکانات و خدمات ویژه‎ای را در نظر گرفته است. منوی غذایی این پروازها با پرهیزهای مذهبی تطابق داده شده است. فیلم‎های دوبله و یا دارای زیرنویس برای سرگرمی این مسافران در نظر گرفته شده است و همچنین خدمه‎هایی که به زبان این مسافران مسلط باشند آماده خدمت رسانی در این پروازها هستند.

یوروپ بیزینس کلاس، یکی دیگر از کلاس‎های پروازی کی ال ام است که مخصوص پروازهای درون قاره اروپا می‎باشد. مسافران در این پروازها اجازه دارند بار بیشتری حمل کنند؛ به کنترل‎های امنیتی و پاسپورت دسترسی سریع‎تری دارند. آنها در طول سفر از صندلی‎هایی که مناسب با سیستم ستون فقرات طراحی شده استفاده می‎کنند و امکاناتی همچون پریز برق، پتو و بالش در اختیار دارند.

ایرلاین کی ال ام(KLM)

دیگر کلاس پروازی موجود در هواپیماهای کی ال ام کلاس اکونومی است. این کلاس پروازی برای دو گروه پروازهای بین قاره ای و پروازهای درون اروپا استفاده می‎شود که خدمات هر دو تقریبا مشابه هستند. صندلی‎های این کلاس پروازی تا 9 سانتیمتر یه عقب خم می‎شود. از دیگر امکاناتی که در این کلاس ارائه می‎شود باید به یک وعده غذای داغ، پریز برق و امکانات سرگرمی حین پرواز اشاره کرد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *