ایرلاین‌ها

یونایتد ایرلاینز(United Airlines): هرآنچه باید در موردش بدانید

یونایتد ایرلاینز(United Airlines)

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز یکی از ایرلاین‌های بزرگ و معتبر آمریکا است که در سال 1926 تاسیس شد. این شرکت هواپیمایی زیر مجموعه ایرلاین یونایتد کنتیننتال هولدینگز محسوب می‌شود که خود یک هولدینگ آمریکایی است که در سال 2010 پس از ادغام با یونایتد ایرلاینز افتتاح شده است. در این بخش از سری مقالات معرفی ایرلاین ها با معرفی یونایتد ایرلاینز(United Airlines) در خدمت شما خواهیم بود.

یونایتد ایرلاینز(United Airlines)

یونایتد ایرلاینز هم اکنون دارای ناوگانی شامل 700 فروند هواپیما و حدود 88 هزار نفر کارمند می‌باشد. بیشتر هواپیماهای ناوگان یونایتد ایرلانز ابتدا بوئینگ و سپس ایرباس هستند. با این اوصاف و ویژگی‌های یاد شده، بدیهی است که یونایتد ایرلاینز را یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های هواپیمایی در دنیا بدانیم. این شرکت هواپیمایی همچنین دارای 9 فرودگاه به‌عنوان قطب اصلی در کشورهای ژاپن و آمریکا می‌باشد. این شرکت هواپیمایی روزانه حدود 210 هزار مسافر جابه‌جا می‌کند.

شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلایز به بیشتر از 375 مقصد در قاره‌های مختلف مانند آسیا، آفریقا، اقیانوسیه، امریکا و اروپا پرواز می‌کند. این پروازها هم به‌صورت پرواز مسافربری و هم به‌صورت پرواز باربری انجام می‌شود. اگر چه شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز(United Airlines) دارای پرسنلی و خدمه‌ پروازی آموزش دیده است که یا به چند زبان مسلط هستند و یا از میان ملیت‌های مختلف انتخاب می‌شود تا بتوانند با مسافران از ملیت‌های مختلف ارتباط برقرار کنند اما بارها این اتفاق افتاده که این شرکت هواپیمایی رفتار خوبی با برخی از مشتریان خود نداشته و این مساله برای این ایرلاین پر حاشیه دردسرساز شده است!

یونایتد ایرلاینز(United Airlines)

برای مثال این ایرلاین یک بار جلوی دو مسافر که ساپورت پوشیده بودند را گرفت که این کار باعث انتقاد شدید به این شرکت هواپیمایی در شبکه‌های مجازی شد. البته یونایتد ایرلاینز در این خصوص توضیح داد که آنها دارای بلیط مسافران مخصوص یونایتد بوده‌اند و طبق مقررات باید قوانین مربوط به پوشش را رعایت کنند. با این حال اعتراض‌ها به شدت خود باقی ماند.

یک مثال دیگر اخراج یک زوج انگلیسی از هواپیما به‌علت فروختن بلیط اضافی است. به‌طور کلی اتفاقات این چنین زیادی برای این ایرلاین رخ داده که همه این اتفاقات باعث شده این ایرلاین در بخش خدمات و در ارتباط کارمندان با مشتریان محبوبیت زیادی در بین مردم نداشته باشد و اکثر انتقاداتی که به آن می‌شود از این دسته باشد.

یونایتد ایرلاینز(United Airlines)

از نظر خدمات غذایی نیز نمی‌توان این ایرلاین را در جایگاه بالایی دانست و برای شرکت هواپیمایی بزرگی مانند یونایتد ایرلاینز این یک عیب و امتیاز منفی به‌حساب می‌آید. در میان شرکت‌های هواپیمایی آمریکایی یونایتد ایرلاینز رتبه ششم از نظر کیفیت غدا را دارد.

پس در واقع می‌توان گفت شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز نیز مانند اکثر ایرلاین‌های آمریکایی دارای ضعف در ارائه خدمات حین پرواز و همچنین ضعف در روابط عمومی‌ می‌باشد. البته لازم به ذکر است که این ایرلاین در مواردی همچون امنیت همیشه در رتبه‌های اول بوده است.

یونایتد ایرلاینز(United Airlines)

جالب است بدانید همین شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز فعالیت‌هایی برای حفظ محیط زیست کرده است. برای مثال قرار است در یک سرمایه‌گذاری عظیم سهیم شود تا بتواند در آینده از سوخت حاصل از فضولات و چربی حیوانات در هواپیماهای خود استفاده نماید. می‌توان گفت شرکت هواپیمایی یونایتد ایرلاینز یک ایرلاین همیشه خبرساز می‌باشد.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *